Keylite Prestige – Okna obrotowe z górnym lub dolnym otwieraniem

Keylite Prestige – Okna obrotowe z górnym lub dolnym otwieraniem

Keylite Prestige to najbardziej uniwersalne okno, odpowiednie do pojedynczych i zespolonych aplikacji na każdym dachu o kącie nachylenia 15˚- 90˚. Uchwyt otwierania jest dogodnie umieszczony w górnej części okna i umożliwia kontrolę wentylacji, pozwalając na dopływ świeżego powietrza nawet przy zamkniętym i zabezpieczonym oknie.

Opis i charakterystyka okna

Łatwe czyszczenie – możliwość obrócenia okna o 180° i opcja blokady w tej pozycji umożliwia łatwy dostęp do zewnętrznej szyby. Dzięki temu, okna można w łatwy sposób czyścić, nawet od wewnątrz pomieszczenia.

Wydajność cieplna – okna Keylite posiadają w standardzie Zintegrowany Kołnierz Termoizolacyjny, ciepłą ramkę w pakietach szybowych i obniżony montaż, dzięki czemu mają lepszą wydajność cieplną.

Łatwa konserwacja – dzięki wysokiej jakości lakierowanym wykończeniom i innowacyjnym zawiasom bezobsługowym okna Keylite są niezwykle łatwe w utrzymaniu.

Skuteczna wentylacja – lekkie pociągnięcie uchwytu okna w dół powoduje otwarcie klapy wentylacyjnej, podczas gdy okno jest nadal zamknięte.

KeyliteTM Ochrona – zaawansowany poziom bezpieczeństwa i skuteczna ochrona. Pakiet szybowy klasy P4A i certyfikat odporności na włamanie drugiej klasy wg normy EN 1627.

Opcje dodatkowe i akcesoria

Białe wykończenie – by twoje wnętrza wyglądały świeżo i nowocześnie. Wysokiej jakości, poliuretanowa farba jest odporna na wilgoć.

Elektryczne sterowanie – system sterowania elektrycznego umożliwia otwieranie okna pilotem lub przełącznikiem montowanym w ścianie. Dodatkowo, możliwe jest wyposażenie okien w czujnik deszczu.

Roleta międzyszybowa – okno dachowe z roletą zamkniętą w środku dla ochrony przed wilgocią, kurzem i uszkodzeniami mechanicznymi

Potrzebujesz dodatkowych informacji?
Skontaktuj się z nami!