Okna dachowe Keylite Polar PCV

Okna dachowe Keylite Polar PCV

Okna dachowe Keylite

Okna PCV to najbardziej uniwersalne rozwiązania dachowe w naszej ofercie. Odpowiednie do pojedynczych i zespolonych aplikacji na każdym dachu o kącie nachylenia 15˚-90˚. Uchwyt otwierania jest dogodnie umieszczony w górnej części okna i umożliwia kontrolę wentylacji, pozwalając na dopływ świeżego powietrza nawet przy zamkniętym i zabezpieczonym oknie.

Opis i charakterystyka okna

Łatwe czyszczenie – okno obraca się o 180° i można je blokować w tej pozycji.

Wydajność cieplna – okna KeyliteTM posiadają w standardzie Zintegrowany Kołnierz Termoizolacyjny, ciepłą ramkę w pakietach szybowych i obniżony montaż, dzięki czemu mają lepszą wydajność cieplną.

Skuteczna wentylacja – początkowe krótkie pociągnięcie uchwytu okna w dół powoduje otwarcie klapy wentylacyjnej, podczas gdy okno jest nadal zamknięte. Dalsze delikatne pociągnięcie uchwytu powoduje otwarcie okna.

KeyliteTM Ochrona – bezpieczne okno dachowe oferuje zaawansowany poziom bezpieczeństwa i ochrony. Posiada pakiet szybowy klasy P4A i certyfikat odporności na włamanie drugiej klasy wg normy EN 1627. Dolny uchwyt zapewnia dodatkową blokadę.

Opcje dodatkowe i akcesoria

Białe wykończenie – by twoje wnętrza wyglądały świeżo i nowocześnie. Wysokiej jakości, poliuretanowa farba jest odporna na wilgoć.

Elektryczne sterowanie – system sterowania elektrycznego umożliwia otwieranie okna pilotem lub przełącznikiem montowanym w ścianie. Dodatkowo, możliwe jest wyposażenie okien w czujnik deszczu.

Roleta międzyszybowa – okno dachowe z roletą zamkniętą w środku dla ochrony przed wilgocią, kurzem i uszkodzeniami mechanicznymi

 

Okna dachowe Keylite

Potrzebujesz dodatkowych informacji?
Skontaktuj się z nami!